unia

Firma ISOFT od samego początku istnienia wspiera rozwój kompetencji i umiejętności personelu w przedsiębiorstwach i instytucjach na terenie całego kraju. Głównym atutem firmy jest współpraca z wysoko wyspecjalizowaną kadrą trenerską, dzięki czemu na bieżąco ostarczamy naszym Klientom rzetelne informacje i praktyczne rozwiązania szkoleniowo - doradcze. Jako jedna z nielicznych Akademii w Polsce współpracujemy z Instytutem Logistyki i Magazynowania z siedzibą w Poznaniu i przeprowadzamy certyfikację Logistyków na dwóch poziomach: European Junior Logistician i European Senior Logistician. Nasza misja opiera się na ciągłym doskonaleniu wiedzy naszych Klientów, a przekazywane przez nas sprawdzone wzorce gwarantują maksymalną satysfakcję i osiągnięcie założonego efektu biznesowego w przyszłości.

Nasz sukces to przede wszystkim zespół profesjonalnych i zaangażowanych doradców i ekspertów, którzy tworzą firmę szkoleniową ISOFT. Oprócz doświadczenia, bogatej wiedzy, innowacyjności produktów i usług jakie dostarczamy Państwu każdego dnia, zespół łączy wspólna pasja - nieustanny rozwój.

W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie nasza Firma przygotowała szereg szkoleń w obszarze logistyki, transportu, magazynowania, produkcji, umiejętności interpersonalnych, systemów zarządzania skierowanych do dyrektorów /kierowników/ menadżerów/ handlowców/ specjalistów/ pracowników firm i instytucji na terenie całego kraju. Chcemy aktywnie wspierać rozwój kompetencji Państwa pracowników, dlatego w naszej ofercie proponujemy Państwu także bogate szkolenia i warsztaty przygotowujące do egzaminów ECDL, ECCC oraz European Junior Logistician i European Senior Logistician.

 

Mottem przewodnim w naszym działaniu jest zasada:

“Wiedza kluczem sukcesu twojej Firmy”

 

Certyfikat VCC

Scan ECDL

ilim color 0

 
 

 

OKRES REALIZACJI PROJEKTU:

od 1.03.2016 r. do 30.04.2017 r.

OBSZAR REALIZACJI PROJEKTU:

Województwo podkarpackie.

Nazwa beneficjenta: ISOFT Grzegorz Lasek

Tytuł projektu: Droga do zatrudnienia

Wysokość wkładu Unii Europejskiej w projekt: 700 161,87

Wartość Projektu: 737 012,50

ŹRÓDŁO FINANSOWANIA:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

BIURO PROJEKTU:

al. Sikorskiego 13
35-304 Rzeszów
Biuro czynne:
pn-pt: 8.00 – 16.00
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.